Posílejte balíky třeba o 70 korun levněji než s Českou poštou! Spočítat cenu zásilky

Chcete poslat balík do zahraničí? Máme tip, jak to udělat rychle a levně!Poslat balík na druhý konec světa dnes nepředstavuje žádný větší problém. Vždyť žijeme v době, ve které je možné téměř cokoliv. Jenomže co když má zásilka dorazit do cíle v co nejkratším čase, a to navíc za co nejmenší cenu? Někteří dopravci jsou rychlí a spolehliví, jiní zase levní, ale narazit na kombinaci všech vlastností není snadné. Pokud máte se zasíláním balíků do zahraničí špatné zkušenosti, nepřestávejte číst. Prozradíme vám, jak si ušetřit starosti i peníze.

Proč si věci komplikovat, když se nabízí jednoduché a efektivní řešení? Služba BalikServis.cz vám umožní poslat balík do zahraničí z pohodlí domova. A to v rámci celé EU, zbytku Evropy i Turecka.

Funguje následujícím způsobem:

Chcete poslat zásilku – například balík do Polska. Prvním krokem je volba destinace a nastavení parametrů zásilky (hmotnost, cena dobírky, volitelná připojištění). Následuje vyplnění adresy odesílatele a příjemce. Pak už jen zaplatit a je to. Cestu na poštu absolvovat nemusíte, takže ušetříte čas i peníze za pohonné hmoty. Stačí vytáhnout kartu a provést platbu přes zabezpečenou platební bránu – naprosto standardním způsobem.

Posíláte-li zásilky do zahraničí pravidelně, okamžitě si jednoduchost služby BalikServis.cz oblíbíte. Velkou výhodou je možnost zasílání balíčků i z místa, kde se fyzicky nenacházíte. Můžete poslat např. balík na Slovensko i když budete na dovolené na jiném kontinentu. Kurýr vyzvedne zásilku na místě, které určité při vyplňování údajů.

BalikServis.cz vám ušetří spoustu času, peněz i námahy. Umožňuje přepravu zásilek na paletách do maximální hmotnosti 700 kg. Maximální rozměry kusové zásilky jsou 2x2x3 m. Další informace najdete přímo na www.balikservis.cz. V případě dotazů vám ochotně poradí operátor na telefonní lince.

Chcete poslat balík do zahraničí? Máme tip, jak to udělat rychle a levně! 5.00/5 (100.00%) 1 vote

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist